מחמם מים מהיר חשמלי

אורן כספי

בעל תואר BA בכלכלה ו-MBA בטכניון "דור שני בחברת "כספי מערכות חימום

על ניסיון של 32 שנים בענף החימום, במהלכן ליוויתי מאות פרויקטים .בתחום התכנון והביצוע של מערכות חימום מתמחה בהתקנה של מערכות חימום לבתים גדולים ומורכבים, חימום בריכות שחייה בכל גודל, מערכות חימום מים מוסדיות, חמאם ומערכות .מיוחדות נוספות

אם פעם חימום המים היה דבר שיכול לקחת לנו הרבה מאוד זמן, ויחד איתו לגרור תסכול רב, כיום שימוש במחמם מים מהיר חשמלי הפכה למאוד נפוצה כמעט בכל בית בישראל. מה היא שיטת החימום הזו ועבור מה היא טובה לנו? את כל זה תוכלו לקרוא במאמר הבא. 

 

חימום מים חשמלי

כולנו ככל הנראה נתקלנו במהלך חיינו בחימום מים חשמלי. מחמם המים החשמלי בעצם משתמש באנרגיה החשמלית על מנת לחמם את המים – והוא פועל במגוון מכשירים ויכול לחמם כמויות שונות של מים. 

מחמם מים חשמלי הוא דרך מאוד יעילה לחמם את המים במהירות שיא, מבלי לגזול כמויות אנרגיה.  

דרך הפעולה של מחמם המים היא מאוד פשוטה, והחימום מתבצע כאשר מים נפגשים עם מקור החום שהוא גוף החימום החשמלי. כאשר המים עוברים דרך אותו הגוף הם מגיעים לטמפרטורה הרצויה שהוגדרה מראש. כאשר אתם מגדירים מראש טמפרטורה רצויה אתם יכולים להימנע מחימום יתר, שיכול לנצל כמות חשמל מרובה. 

 

היכן ניתן להשתמש במחמם מים חשמלי?

מחמם מים חשמלי הוא יעיל עבור מגוון שימושים בבית, בין היתר חימום מי המקלחת, חימום המים בכיור ועוד. בנוסף, ניתן גם להשתמש במחמם מים חשמלי על מנת לחמם את מי הבריכה הביתית שלכם! הרבה אנשים בכלל לא מודעים לכך שפתרון זה הוא אפשרי, וכדאי שתכירו אותו למקרה ויש לכם בריכה ביתית שברצונכם לחמם.

מחמם המים החשמלי מאוד נפוץ בשימוש ביתי ואין ספק ששווה לכם לבדוק לגביו אם עדיין לא עשיתם זאת.

 

למה שווה לעבור למחמם מים חשמלי?

למחמם המים המהיר יש יתרונות רבים. קודם כל, העובדה כי ניתן להגדיר את הטמפרטורה הרצויה מראש יכולה לחסוך לכם המון המון כסף! ברגע שהמים מגיעים לטמפרטורה הרצויה מחמם המים אוטומטית מפסיק לפעול כך שאין חשש לבזבוז אנרגיה. 

בנוסף, מחמם המים החשמלי הוא גם קומפקטי וחוסך לכם המון מקום אחסון בבית.

יתרון נוסף, ואולי המשמעותי ביותר, הוא מהירות החימום. מחמם המים מבצע את פעולת החימום במהירות גבוהה ביותר כך שלא תיאלצו לחכות הרבה זמן עד לקבלת המים החמים בברז. 

כעת אתם בטח מבינים מדוע כל כך הרבה אנשים כבר עברו לשימוש במחמם מים חשמלי, ומדוע הוא נחשב לפתרון חימום כל כך טוב. 

 

מחיר מחמם מים חשמלי

ועכשיו לשאלה הגדולה שמעסיקה הרבה מאוד אנשים – כמה זה יעלה לנו? המחיר של מחמם מים חשמלי הוא מאוד דינמי וכמובן תלוי בהיקף השימוש ובגודל גוף החימום. מה שכן ניתן להגיד, וחשוב לדעת אותו, הוא שמחמם מים חשמלי הוא פתרון שלטווח הארוך יחסוך לכם הרבה מאוד כסף. עליכם להבין כי אמנם בטווח הקצר אנחנו לא נבחין מיד בחיסכון, אך לטווח הארוך תוכלו לראות כי אכן בחרתם בפתרון טוב וחסכוני לחימום המים.

על מנת לקבל הצעת מחיר עליכם לבדוק מהו סוג מחמם המים אותו אתם רוצים, ומה יהיה סוג השימוש בו. לאחר שתדעו לענות על שאלות אלו תוכלו להבין מה סדר הגודל של מחיר מחמם המים אותו תצטרכו. 

 

בחירת מחמם מים חשמלי איכותי

לפני שאתם מחליטים איזה סוג מחמם מים חשמלי לבחור, שימו לב לחברת הייצור ולאחריות המוצעת על המוצר. מדובר במוצר שאמור לשמש אתכם לאורך זמן, ולכן שווה מאוד להשקיע במוצר איכותי שמיוצר ברמות הגבוהות ביותר. 

אל תקנו מחמם מים מהיר מבלי לקרוא ולבדוק מראש על אותו גוף החימום ועל היתרונות והחסרונות שלו. 

חפשו את מחמם המים שיוכל לפעול במהרה אך מבלי לפגוע באיכות החימום.

קליק לייעוץ מקצועי! לייעוץ אישי בוואטסאפ דילוג לתוכן