טלפון: 072-3902719
מייל: office@caspi-co.com
כספי מערכות חימום

יבואנית בלעדית בישראל למשאבות חום דגם אינוורטר מתוצרת
CLIVET - איטליה (עד 150 קילוואט)

אפליקציות חדשניות, חשובות וכדאיות לשליטה על משאבת החום ועל החימום התת רצפתי.

משאבות חום

משאבות חום

חדש בישראל! משאבות חום מסוג אינוורטר! חסכוניות ביותר, ניתן לשלב איתן גם מיזוג אוויר!

כספי מערכות חימום הינה יבואנית בלעדית בישראל של משאבות חום אינוורטר מתוצרת CLIVET – איטליה.

הפתרון האיכותי, הבריא, הנעים והכלכלי ביותר בעולם!

בשנים האחרונות עבר ענף חימום תת ריצפתי לעבוד עם משאבות חום.

למה משאבות חום?

שימוש במשאבות חום הינה כיום השיטה היעילה והזולה ביותר לחימום בבתים פרטיים, מוסדות, בברכות שחייה ובאפליקציות רבות ושונות.

האם ניתן לעבור / להסב מסולר או גז למשאבת חום?

המעבר לעבודה עם משאבות חום הינו מאסיבי ביותר ועובדה זו נכונה לכל סוגי המערכות ונכונה בכל העולם. מעבר זה אפקטיבי יותר ונכון גם במערכות חימום קיימות כאשר בבתים פרטיים כמו גם במוסדות מבצעים כיום הסבה מעבודה עם תנורי סולר או גז למערכות המבוססות על משאבות חום לסוגיהן.

יתרונות המערכת

 • יעיל גם בטמפרטורת חוץ נמוכות ביותר
 • מאפשר חימום אחיד בכל גודל של בית
 • אפשרות לבקרה ושליטה בנפרד על רמת החימום בכל אזור/קומה/חדר
 • חום נעים ביותר ובריא
 • אסתטי למראה וחוסך מקום
 • הפתרון הנכון והיחידי לחללים גבוהים

אפליקציה בלעדית

צפו בסרטון המסביר את אופן הפעולה והשליטה מהאפליקציה:


פתרון חסכוני בחשמל

מה היא משאבת חום?

משאבת חום הינה יחידה חיצונית (הנראית בדיוק כמו מזגן) המחממת או מקררת מים על ידי קרר – גז (הנדחס על ידי מדחס), תוך ניצול אנרגיה הנמצאת בטמפרטורת האוויר החיצוני והסבתו לאנרגית חימום (וכאן נמצא החיסכון !), שקטה יחסית בפעולתה וידידותית לסביבה.

כיצד פועלת המשאבה?

משאבת החום לוקחת אוויר מהסביבה החיצונית על ידי מפוח, משתמשת ומנצלת את חומו, ומחזירה אותו קר יותר לסביבה. משאבת החום פועלת בטכנולוגיה הקיימת בשימוש כ-25 שנה בכל העולם, בעיקר השתמשו בה לחימום בריכות שחייה וכן, לחימום וקירור מוסדות גדולים.

לאור עליית מחירי האנרגיה בעולם (סולר / גז וחשמל) נכנסו משאבות החום לענף החימום ולכל תחום ותחום בענף זה בצורה מאסיבית מאוד עד כדי כך שלא רק מערכות חדשות נבנות על בסיס משאבות חום אלא מערכות קיימות מבצעות כאמור הסבה – מעבר לעבודה עם משאבות חום. צ'ילר הינה משאבת חום המקררת את המים.

מהי מערכת לחימום תת רצפתי?
(ראה חימום תת רצפתי)

הידעת?

טכנולוגיית האינוורטר פותחה ביפן ע"י חברת DAYKIN העולמית. מאז ועד היום, טכנולוגית האינוורטר, נכנסת לא רק לתחום מיזוג האויר אלא לכל תחום המנועים ואוטומציה.


משאבות מסוג אינוורטר

מה היא משאבת חום מסוג אינוורטר ?

משאבת חום מסוג אינוורטר הינה משאבה בה המדחס הינו בעל יכולת שינוי תדרים, כלומר, במקום לעבוד בצורה של עובד / לא עובד – המדחס משנה את עוצמת עבודתו על פי דרישת המערכת. התאמה כזו גוררת עבודה רציפה הרבה יותר ובכך, מונעת הרבה התחלות והפסקות של המדחס אשר גם מקצרות את חיי המדחס וגם גורמות לצריכת חשמל עודפת. שיטה מאוזנת זו גורמת לפעולת חימום או קירור מאוזנת הרבה יותר ומותאמת לצרכי הבית המתחמם. כמו כן, למשל כאשר בית גדול מתחמם כולו , התרמוסטטים סגרו את רב הברזים החשמליים במערכת, ולפתע, יחידה גדולה בהספק שלה עובדת מול חדר אאחד או שני חדרים בלבד ונדרש ממנה הספק קטן. משאבת חום אינוורטר, תתאים עצמה לדרישה זו לעומת משאבת חום עם מדחס רגיל לא תעשה.

יתרונות נוספים של משאבת האינוורטר

 • שיטת חימום המים הזולה ביותר, וזולה באופן משמעותי בשימוש השוטף מכל שיטה אחרת
 • יעילות רבה בייצור אנרגיה - 1 קוט"ש חשמל מייצר 3 עד 4 קו"ט אנרגיית חום ואף יותר מכך
 • שקטה בפעולתה
 • יעילה גם בטמפרטורות חוץ נמוכות (עד מינוס 15 מעלות) ובטמפרטורות גבוהות
 • אינה דורשת חדר הסקה או מבנה מקורה. אינה דורשת מיכלי דלק או צוברי גז וארובות אחזקה זולה ופשוטה
 • ייצור טמפרטורת מי הסקה תקנית ונכונה, המתאימה במיוחד לחימום תת רצפתי
 • מתאימה ביותר גם לחימום בריכות שחייה
 • ישנן אפליקציות מיוחדות לייצור מים חמים לרחצה כולל שילוב מערכת סולרית

גלריית משאבות חום

CLIVET 2 במקביל לחימום בית ובריכה ארבעה משאבות לבית גדול משאבות חום בבית חנניה הרצליה על גג בנין משותף יחידה ביתית יחידות בבור מזגנים. ירושליים יחידות במקביל לחימום בית ובריכה. חיפה יחידות במקביל. חיפה יחידות במקביל. יחידות קליווט בקיסריה יחידות קליווט משולב משאבה ביתית קטנה משאבות חום בקיסריה משאבות חום במקביל לחימום ומיזג''א משאבות חום במקביל משאבות חום כמערכת ביתית אחת משאבות חום עם משתיקי קול משאבות לפנטהאוז ענק בתל אביב משאבת חום בגינה משאבת חום במרפסת. רעננה משאבת חום צילר אינוורטר תוצרת קליווט על מרפסת דק ברשפון צילרים עם משתיקי קול צילרים עם ציפוי לסביבה ימית קליווט אינוורטר 14.5 קווט קליווט אינוורטר ביתי קליווט אינוורטר קליווט בהרצליה קליווט הרצליה רעננה. חימום ומיזג''א תל אביב משאבות אינוורטר לחימום בית מגורים גדול ובריכה הסבה לקליווט אינוורטר עם רדיאטורים משאבת אינוורטר לחימום בית, בריכה, גקוזי ומים חמים משאבת חום אינוורטר לחימום רצפתי, בריכה ועוד. הסבה למשאבת קליווט אינוורטר

חימום תת רצפתי - כספי מערכות חימום בע"מ | המסילה 18, נשר | office@caspi-co.com | טלפון: 072-3902719 | פקס: 04-8202949

לחץ כאן על מנת לחזור לראש העמוד
מפתחי
האתר
טלפון: 072-3902719