טלפון: 072-3902719
מייל: office@caspi-co.com
כספי מערכות חימום

יבואנית בלעדית בישראל למשאבות חום דגם אינוורטר מתוצרת
CLIVET - איטליה (עד 150 קילוואט)

אפליקציות חדשניות, חשובות וכדאיות לשליטה על משאבת החום ועל החימום התת רצפתי.

הסקה מרכזית

הסקה מרכזית

חברת כספי מערכות חימום מתמחה בתחום של מערכות הסקה תת רצפתית ו/ או רדיאטורים לבית - בכל האפליקציות והשילובים הקיימים.

חברת כספי מערכות חימום מתמחה בהקמה, תכנון, ומתן שירות למערכות מים והסקה מרכזיות ביתיות או מוסדיות. הסקה מרכזית הינה כל מערכת חימום הנעשית ע"י חימום מים. הכוונה הינה למערכת שתחמם את חלל הבית (תת רצפתי או ע"י רדיאטורים), חימום בריכת שחייה (מים חמים מחממים את מי הבריכה ע"י מחליף חום) או חימום מי צריכה (מים חמים מחממים את מי הצריכה שלנו) לטמפרטורה שאנו מבקשים / מכוונים ואפליקציות חימום שונות כמו בחקלאות, בישול, גידול בעלי חיים, תהליכי ייצור ועוד..

כאמור, בעבר ובמשך שנים רבות, מערכות אילו הופעלו ע"י תנורי הסקה, כאשר מקורות האנרגיה לחימום היו מבערים שפעלו על בסיס סולר או גז. כיום, מקור האנרגיה הוחלף למשאבות חום.

הידעת?

בארצנו הקטנה, ישנם אזורים אשר המונח "הסקה מרכזית" כלל אינו מוכר וידוע וישנם אזורים, כדוגמת ירושלים, אשר קבלן לא יקבל טופס 4 בבנייה אם אין לפחות הכנה למערכת הסקה מרכזית.

הסקה בנפט, גז וסולר

כספי מערכות חימום מתמחה בהסקה תת רצפתית יעילה בכל טמפרטורת החוץ הסקה מרכזית היא הפתרון האיכותי, הבריא, הנעים והכלכלי ביותר בעולם! מבוססת על הולכה וסחרור של מים חמים במעגל סגור, בצנרת רב שכבתית מיוחדת לחימום תת רצפתי (תוצרת מצרפלסט SP , עומדת בתקנים המחמירים ביותר). המים יכולים כאמור להתחמם על בסיס תנורי גז או סולר או ע"י משאבות חום לסוגיהן.

חיסכון באנרגיה

משאבות החום פועלות ע"י חשמל ומנצלות אנרגיית סביבה. זו הסיבה שבזכותה תפעול מערכת חימום ביתית או מוסדית הינה נמוכה משמעותית כיום כאשר היא מופעלת עי משאבת חום. זו גם הסיבה שמערכות קיימות אשר פועלות על בסיס סולר או גז או חשמל - מוסבות כיום לעבודה עם משאבת חום, כמקור אנרגיה.

גלריית הסקה מרכזית

הלר - בארון הלר סביון לפני חיפה מחלק ראשי למחליפי חום מ VRF ירושלים מים חמים מוסדי משולב קולטי שמש מלון אסיאנדה מלון באסיאנדה מערכת למים חמים במפעל בהוד השרון מערכת מים חמים מוסדית מרכזייה עם ווסתי זרימה מרכזייה ראשית גדולה מרכזיית הסקה מפוצלת מרכזיית הסקה נווה כנרת פריסה ירושלים פריסה של חימום תת רצפתי בתל אביב פריסה. קיסריה פריסת צנרת ברצפה - התקנה של חימום תת רצפתי. פריסת צנרת מרכזייה סמויה קטלוג הסקה

חימום תת רצפתי - כספי מערכות חימום בע"מ | המסילה 18, נשר | office@caspi-co.com | טלפון: 072-3902719 | פקס: 04-8202949

לחץ כאן על מנת לחזור לראש העמוד
מפתחי
האתר
טלפון: 072-3902719